Betvamos Destek

Betvamos destek ekibi sayesinde sitede karşılaştığınız problemlere kısa sürede çözüm alabilir ve burada site deneyiminizi çok daha iyi hale getirebilirsiniz.

Günümüzde hem Avrupa hem de Türkiye’de sevilerek kullanılan firma sunduğu hizmetlerin çok daha yüksek kaliteye ulaşması amacıyla müşteri hizmetleri türlerini sahipleri. Kullanıcılar müşteri hizmetleri ile görüşmeler sağlayarak istek, danışma, şikayet, talep ya da soruların iletilmesi gibi işlemlerini sağlayabilecektir. Firmanın müşteri hizmetlerinin temel amacı en kısa sürede yanıtların sağlanmasıdır.

Betvamos Canlı Destek Var mı?

Betvamos destek hizmetlerin alınabilmesi için kullanıcıların tercih edebileceği canlı destek ekibi bulunuyor. Firmanın ana sayfasının en alt bölümüne indiğiniz zaman burada bizimle iletişime geçin kısmını görebilirsiniz.

Bu butona basmanızla beraber canlı görüşme başlatılır. Öncelikle görüşme içerisinde mini bir form doldurursunuz. Burada kullanıcı adı gibi bilgilerinizi girersiniz.

Daha sonra ise gerçek bir müşteri temsilcisiyle anlık görüşmeye başlarsınız. Firmanın sunmuş olduğu bu hizmet bot ya da bilgisayarla temsilcilerden oluşmuyor. Kullanıcılar doğrudan gerçek kişilerle görüşmeler sağlayarak problemlerin çözülmesi için adım atabilir.

Hızlı şekilde çözüm alınmasını sağladığından günümüzde kullanıcılar özellikle yöntemi tercih ediyorlar.

Betvamos Mail İle Destek Nasıl Alınır?

Canlı destek ile görüşmeler sağlayabilmek için kullanıcıların mutlaka sitenin güncel girişine erişim sağlaması gerekir. Ancak güncel girişe ulaşamayan kişiler ya da buradan doğrudan işlem yapmayı tercih etmeyen kullanıcılar mail aracılığı ile firmayla görüşmeler sağlayabilecektir.

Mail aracılığıyla iletişim kurmak isteyen kişiler [email protected] adresini kullanarak yapacağı görüşmelerde Betvamos destek ekibiyle ulaşım sağlayacaktır. Tüm anlaşmazlıklar, ödeme, gecikme ya da bozuk özellikler gibi durumlar buradan iletilebilir.

Betvamos Destek
Betvamos Destek

Destek Sırasında Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Firmanın destek hizmetleriyle çözüme ulaşmak isteyen kullanıcılar şu durumlara dikkat etmelidir;

  • Betvamos destek hizmetleri aktif hafta içi hizmet verir. Bu nedenle kullanıcılar hafta sonunda sitenin müşteri hizmetlerine erişim konusunda gecikmeler yaşayabilir.
  • 09:00 – 19:00 arasında müşteri hizmetleri aktif olduğundan yapılacak olan görüşmeler bu süreçte hızlı olarak ilerleyebilir.
  • Kullanıcılar yapmış olduğu bildirimlerde açık ve net bir kullandığından emin olmalıdır. Ayrıca kendinizi tanıtacak olan kişisel bilgilerinizi de görüşme içerisinde sunmalısınız.

Tüm durumlar sayesinde sorunsuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*