Betvamos Güvenilir mi?

Betvamos güvenilir mi; yorumları, site içerisinde bulunan önlemleri ve firmanın benimsemiş olduğu genel durumlar kapsamında güvenlik hakkında olumlu durumların bulunduğu gözleniyor.

Bahis ve kumarhane oyunlarının bir araya getirilmesini sağlayarak oldukça geniş bir yelpazede oyuncularına kategoriler oluşturan firma, almış olduğu güvenlik önlemleri sayesinde kişilerin sorun ile karşılaşmadan işlemlerini gerçekleştirilmesini amaçlıyor. Buna yönelik olarak da alınmış olan farklı önlemleri bulunuyor.

Betvamos Lisanslı mı?

Yurtdışı lisanslı sitelere dikkat edilen birinci noktalardan birisi sitenin lisanslı olmasıdır. Sitelerin lisansı doğrudan güvenlik sağlamasa da hiçbir lisansı olmayan siteler diğerlerine oranla daha büyük risk taşıyor.

Betvamos güvenilir mi; lisans açısından inceleme yaptığımız zaman firmanın kendi adına kurulmuş şirketine yönelik olarak lisansının var olduğu görülüyor. Novi B.V. adına kayıtlı verilen lisans 365/JAZ numaralı Gaming Curaçao Lisans türüdür.

Betvamos Lisansı
Betvamos Lisansı

Bu lisans özellikle Avrupa ülkelerinde internet üzerinden kumarhane oyunlarının güvenilir şekilde oynanabilmesi amacıyla düzenlenmiş bir lisanstır. Kumarhane oyunlarının oynanabilmesi için platformların düzenlenmesi, düzenli olarak kontrollerinin yapılması ve gerekli finansal işlemler konusunda desteğin sağlanması amacıyla hizmet verir.

Betvamos Yorumları Nasıl?

Firmalar hakkında bilgi edinmek için en önemli yöntemlerden birisi sitenin yorumlarını incelemek olacaktır. Ancak firma içerisinde yapılmış olan yorumlar genel olarak değerlendirildiğinde yüksek sayıda bir yorum sayısının bulunduğu henüz söylenemiyor.

Betvamos güvenilir mi; yapılan yorumlara bakıldığı zaman kullanıcılar buradan almış oldukları deneyimin olumlu olduğunu söylüyorlar. Para yatırma ve çekme işlemlerinin son derece hızlı tamamlanmasından kaynaklı birçok kişi siteyi severek tercih ettiğini söylüyor.

Ayrıca firma üzerinden düzenlenen promosyonlar ve geniş oyun seçenekleri ile de birçok kullanıcı burada aldığı deneyimden memnun olduğunu belirtiyor. Yalnızca bazı kullanıcılar çekim işlemlerinin kimi zaman 1 ila 3 saat arasında uzamasına yönelik durumdan şikayetçi olduğunu söylüyor.

Betvamos Ödeme Yapıyor mu?

Kumarhane sitelerinde en önemli konulardan biri ödeme işlemlerinin sorunsuz olarak yapılmasıdır. Firma düzenlemiş olduğu anlaşmaları doğrultusunda kullanıcılara farklı ödeme seçenekleri aracılığıyla çekim işlemlerini yapma fırsatını veriyor.

Bunun için üyeler banka havalesi, Jeton, Cepbank gibi ödeme yöntemlerini tercih ederek Türkiye’den işlemlerini yapabiliyor. Ancak işlemlerin sorunsuz tamamlanabilmesi için kişilerin dikkat etmesi gereken bazı noktalar bulunuyor.

Öncelikle kullanıcılar yalnızca kendi adına açılmış olan hesaplar aracılığıyla işlemlerini yapabiliyor. Farklı kişilerin adına açılmış hesaplar hem yatırım hem de çekim işlemleri için kullanılamaz.

Ayrıca bonus çekmek isteyen kullanıcılar bonus kurallarına dikkat etmeli ve burada maksimum kazanç limitinden fazla bir çekim talebi oluşturmamalıdır. Kullanıcılar 24 saatte 10.000 € ya da hesabınızda bulunan para birimi eş değeri miktarında işlem gerçekleştirebilir.

30 gün süre için belirlenmiş olan tutar ise 50.000 € ya da yine hesabınızda bulunan para biriminin eş değeri olarak hesaplanır. Ayrıca firma bazı durumlarda sizden belge talep etme hakkına sahiptir.

Betvamos Müşteri Hizmetleri Var mı?

Betvamos güvenilir mi; firma güvenilir hizmetler sunabilmek amacıyla değişik müşteri hizmetleri sistemlerine sahiptir. Müşteri hizmetlerinin genel özellikleri şöyledir;

  • Kullanıcılar karşılaştıkları problemleri [email protected] adresine mail olarak gönderebilir.
  • Firmanın kendi sitesi üzerinden doğrudan işlem gerçekleştirilecek olan kişiler bizim iletişime geçin bölümünde canlı görüşme başlatabilir.
  • Site müşteri hizmetleri olarak pazartesi ve cuma günleri arasında hizmet veriyor. Hafta sonu kullanıcıların yararlanabileceği aktif hizmet bulunmuyor.
  • Sitenin müşteri hizmetleriyle görüşme yapacak olan kişiler 09:00 – 19:00 saatleri arasında işlem gerçekleştirmeye özen göstermelidir.

Tüm yöntemler aracılığıyla doğrudan siteyle erişim sağlayabilir ve buradan şikayet, talep, öneri ya da isteklerinizi belirtebilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*